Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výměna střešních oken

Výměna střešních okenStřešní okna odsloužila  25 let a zákazník se rozhodl udělat výměnu. Nová střešní okna nabízí zasklení trojsklem s poplastovaným povrchem v bílé barvě.

Výměna střešních oken 

Střešní okna VELUX s označením GLU 0061 jsou osazeny trojsklem v bílé barvě v interiéru. Střešní okna VELUX v poplastovaném profilu se skládají z dřevěného jádra s polyuretanovým nástřikem.Vnitřní povrch je odolnější proti vlhkosti a snadno se udržuje.

Po demontáži starých střešních oken, byla provedena kontrola tepelné izolace a doplněna chybějící "vata". Následovalo usazení nových   střešních oken do staršího krovu a  bylo to trochu s technickým oříškem. Zákazník měl na střeše použit střešní šindel ve tvaru Bobrovky a okna byla osazena bůízko oplechování.Vybojovali jsme vše vítězně a již jen stačilo udělat hydroizolační límec z paropropustné folie, usadit oplechování a doplnit střešní šindel.

Opravu dokončili sádrokartonáři a dodělali vnitřní ostění střešních oken.Stačilo už jen vymalovat a vše bylo hotovo.

P.S.

   Rekonstruovaný dům se nachází přímo u hlavní silnice a zákazník si přál i snížení hluku procházejícího přes sklo střešních oken a hlavně aby střešní okna netekla.

Hned druhý den prošla městem opravdu velká bouřka a nová střešní okna prověřila jak proti hluku, tak i proti vodě a kroupům.

Obě zkoušky dopadly na výbornou!  Navíc i hluk ze silnice se výrazně  snížil.

  

Rozhodnutí zákazníka o výměně starých střešních oken trvalo déle než samotná výměna naší firmou.

 

A ještě ten výhled !!!!!

Posuďte sami.

střešní okno polpastované VELUX  Nové střešní okno VELUX po výměně   zapravené střešní okno VELUX v Třebíči