Drobečková navigace

Úvod > Stínící technika > Vnitřní doplňky

Vnitřní doplňky

Vnitřní stínící technika, interiérové doplňky střešních oken

Stínící doplňky do střešních oken slouží k úpravě světelného toku do místnosti. Jinými slovy, pro hru se sluncem v interiéru slouží vnitřní stínící doplňky.

Vnitřní doplňky stínící techniky slouží k regulaci slunečního záření a následného přehřívání místností.

Vnitřní doplňky rozdělujeme na světlopropustné a zcela zatemňující.

Ovládání vnitřních doplňků do střešních oken je možné objednat i v elektrickém provedení s dálkovými ovladači nebo napojit na inteligentní domácnost.Nejrozšířenějším typem ovládání doplňků do střešních oken je typ manuální.

Světlopropustné vnitřní doplňky stínící techniky do střešních oken zahrnují rolety, žaluzie a plisované rolety.

 • Světlopropustné rolety slouží k zjemnění síly slunce a změkčují jeho paprsky v místnostech.
 • Žaluzie do střešních oken jsou integrovány do bočních vodících lišt. Jednoduchým překlopením regulujeme množství procházejícího světla.
 • Plisované rolety působí jako interiérové záclony. Romanticky roztomilé a příjemné na pohled.
 • Římský rolety svými tkaninami přináší změnu do strohosti vnitřních rolet

Vnitřní doplňky do střešních oken ve skupině zcela zatemňující, slouží výhradně k regulaci světla. Rolety můžete zcela zatáhnout a docílit úplné tmy nebo jen trochu odhrnout a regulovat kolik světla potřebujeme.

Vnitřní doplňky stínící techniky do střešních oken doplňují a zpříjemňují interiér. Barevná škála doplňků uspokojí všechny zákazníky.

Výhody vnitřních doplňků stínící techniky střešních oken

 • Nižší cena
 • Velký výběr variant zastínění
 • Barevná škála vnitřních doplňků
 • Vhodná kombinace s vnějšími doplňky do střešních oken
 • Snadné ovládání
 • Kvalitní zpracování s příjemným designem

Nevýhody vnitřních doplňků stínící techniky do střešních oken

 • Teplo vstupuje až do interiéru

DKL zatemnujici roleta

Vnitřní stínící technika pro střešní okna od firmy ROTO vychází z dlouholetých zkušeností s mnoha typy zastínění. Nabídka Vnitřních rolet,žaluzií,plisovaných rolet je vedena v bočních lištách, které nabízí možnost zastavení v jakékoliv poloze. Světlopropustné rolety do střešních oken krásně probarví celý prostor dle zvolené barvy a navodí pocit klidu a pohody. Žaluzie do střešních oken ROTO umožňují nastavením lamel pozvolnou regulaci světla, tak jak si to představujete. Zcela zatemňující rolety do střešních oken jsou určeny pro spáče,kteří po zatažení rolety docílí naprosté tmy. Plisované rolety do střešních oken nahrazují záclony a svým vzdušným složením navozují pocit domácnosti.

Vnitřní doplňky stínící techniky do střešních oken od firmy VELUX představují jednoduché, snadné a dokonalé výrobky. Všechny typy rolet mají boční vodící lišty pro zastavení,nastavení regulace světla. Firma VELUX nabízí speciální designové barevné řady s různými motivy. Látky s dětskými motivy pro dívčí i chlapecký pokoj. Firma VELUX nabízí kombinace rolet i plisovaných rolet, které povýší hru se světlem na další stupeň.

Firma VELUX nabízí napojení na inteligentní domácnost pomocí systému NET ATMO.

plisovana roletaplisovana roletaRoletaPAL-S roleta

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů