Drobečková navigace

Úvod > Montáž > Montáž stínící techniky - interiérové

Montáž stínící techniky - interiérové

 

Montáž stínící techniky do střešních oken v interiéru

Střešní okna jsou oči vašeho podkroví. Střešními okny proniká světlo i teplo do vašeho podkroví.     Tak jako svoje oči  si chráníme před vlivem vnějšího prostředí, tak musíme chránit i podkroví před vlivem tepla a světla ze slunečního záření.

Vnitřní stínící doplňky pro střešní okna se dělí dle typu zastínění i zvoleného materiálu.

1.Světlopropustné rolety

2.Zcela zatemňující rolety

3.Žaluzie

4.Plisované rolety

Naše firma nabízí, dodává i montuje pouze doplňky přímo od výrobců střešních oken.Klademe důraz na vysokou kvalitu a dlouhou životnost jednotlivých stínících doplňků na střešní okna.

  1. Světlopropustné vnitřní rolety rozmělňují přímé sluneční záření a zabarví interiér podle výběru barvy rolety. Světlopropustné rolety se používají všude tam kde není požadováno úplné zastínění. Světlopropustné rolety jsou provedeny jako levnější varianta s bočními háčky, pro zastavení ve třech polohách a nebo varianta  s bočními vodícími lištami pro zastavení v jakémkoliv místě křídla střešního okna.Světlopropustná roleta pro střešní okna.JPGSvětlopropustná roleta ZRS ROTO.JPG

 2.Zcelazatemňující vnitřní rolety zabraňují prostupu světla i tepla do interiéru. Zcela zaměňující rolety se skládají z více vrstev látek. Horní vrstva je tvořena nepropustnou i teplo odrazivou látkou. Barva i design zcelatamňujících rolet se používá jako spodní, tedy pohledová strana rolety.Rolety jsou vedeny v bočních lištách a umožňují zastavení v jakékoliv poloze. Zcelatamňující rolety umožňují celkové zastínění -TMU pro spáče i pro hráče na počítači.

Roleta RFL pro střešní okna.jpgZcelazatemňující roleta pro střešní okna.JPG

 

  1. Interiéové žaluzie do střešních oken jsou tvořeny jednotlivými lamelami v bočních vodících lištách. Žaluzie nabízí velice snadnou a jednoduchou  regulaci průchodu slunečních paprsků. Nakláněním žaluziových lamel místnost rychle prosvětlíme nebo zastíníme.Všechny lamely je možné stáhnout k horní hraně křídla a nezabraňují tak přímému průchodu slunce.

 Žaluzie pro střešní okna s vodícími lištami.jpg

  1. Plisované rolety do střešních oken nahrazují vnitřní pohledové záclony. Jedná se o vnitřní designový doplněk do střešních oken. Plisované rolety se hodí tam kde není nutné zcelazemnit a nebo jinak regulovat sluneční paprsky.

 Plisovaná vnitřní roleta na střešní okna.jpg

Všechny interiérové doplňky do střešních oken si kladou za cíl zpříjemnění a zútulnění vašeho podkrovního domova.

Montáží vnitřních stínících doplňků do vašich střešních oken se s vámi rozloučíme a budete mít střešní okna jako plně funkční celek. Každý jednotlivý stínící doplněk do střešních oken má své výhody i nevýhody a rádi se s vámi o správném a nejvhodnějším výrobku právě pro vás pobavíme a doporučíme. 

Rolety DKL pro střešní okna.jpg