Drobečková navigace

Úvod > Stínící technika > Vnitřní doplňky > Rolety látkové

Rolety látkové

Rolety látkové jako stínící doplněk pro střešní okna.Rolety látkové pro střešní okna umožňují dle zvoleného druhu zcela zatemnit nebo jen částečně „obarvit“ interiér podkroví.

Rolety látkové pro střešní okna jsou vyrobeny jako světlopropustné,tedy částečně zatemňující nebo jako zcela zatemňující a světlo nepropustné.

Světlopropustné látkové rolety do střešních oken jsou vyrobeny z jednoho druhu látky a podle barvy se reguluje průchod světla. Bílá látková roleta propustí více světla než tmavě modrá látková roleta.

Zcelazatemňující látkové rolety do střešních oken jsou vyrobeny z více vrstev látek. Jedna vrstva látky jako nosič, obrazivá vrstva umístěná pod sklo střešního okna a druhá vrstva směrovaná do interiéru jako barevný prvek, designová vrstva. Tyto vrstvy nedovolí průchodu světla i tepla do interiéru. Barva látkové rolety z vnitřní, interiérové strany neovlivní množství průchodu světla. Barevnost vnitřních látkových rolet dotváří útulnost interiéru.

Výhody látkových rolet - vnitřních doplňků do střešních oken

  • Snadné ovládání
  • Jednoduchá údržba
  • Pozvolná regulace světla
  • Snadná montáž
  • Velký výběr barev látkových rolet

Nevýhody látkových rolet  – vnitřních doplňků do střešních oken

  • Světlopropustné látkové rolety probarví interiér dle barvy rolety (někdy je to i výhoda)
  • Zcela zatemňující látkové rolety při zatažení rolety prostor zcela zatemní (někdy je to i výhoda)

Vnitřní stínící technika – Látkové rolety  od firmy Roto se stahují za spodní výsuvnou hranu rolety a mohou se zastavit v jakékoliv poloze nebo úplně „doklapnout“ do dolní hrany křídla.

Vnitřní stínící technika – Látkové rolety od firmy VELUX jsou elegantním vnitřním stínícím doplňkem s tenkými vodícími lištami.Stahovací mechanizmus je celé šířce rolety a snadno se kdekoliv zastaví. Široká škála barev látkových rolet bývá doplněna o výrobní řady s dětskými motivy i motivy od světoznámých  módních návrhářů.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů