Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velkoformátová střešní okna

Velkoformátová střešní oknaVelkoformátová střešní okna se stávají stále oblíbenějšími hlavně mezi mladými stavebníky.Projektanti i designéři rádi včleňují velké prosklené plochy do moderních domů.Za velkoformátová střešní okna můžeme označit střešní okna o rozměrech nad 114cm šířky.

  Výrobci nabízejí šířky střešních oken 114cm,134cm a délky 118cm,140cm,160cm i vyjímečně 180 cm.

Velkoformátová střešní okna nabízí větší plochy zasklení a přínos svobody světla do vnitřních prostor. Větší plochy zasklení střešních oken vnitřní prostory propojují s vnějším světem. Přináší více oblohy a pocit volnosti ve dne i v noci.

  Velkoformátová střešní okna přináší i větší a specifičtější požadavky na přípravu stavebního otvoru. Kladou větší nároky na realizační firmy při instalaci.

Tato střešní okna váží i přes 100 kg a manipulace s takovými to výrobky je velice složitá.Náročnost na kvalitu montáže je vysoká.

Velkoformátová střešní okna se osazují  nejkvalitnějšími trojskly pro zvýšení užitného komfortu vnitřního prostředí. Stavebníci nyní stojí před složitým výběrem kvalitního výrobku a stejně kvalitní realizační firmy.

Velkoformátová střešní okna

    I my Vám můžeme nabídnout zázemí a zkušenosti s realizací velkoformátových střešních oken. Nejdříve spolu vše prodiskutujeme v kanceláři nad projektem, vysvětlíme si možnosti výběru střešních oken ROTO i VELUX. Následně doladíme na stavbě a přistoupíme k samotné instalaci a montáži včetně všech specifik dle složení střešního pláště.Nakonec provedeme montáž stínící techniky těsně před nastěhováním a už zbývá jen na zákazníkovi si vše pořádně užít.

Velkoformátová střešní okna s přísunem světla rozšiřují pocit radosti a štěstí ve vašem domově.Velkoformátová střešní okna ROTO